Бокс Thule Touring M (634200)
Відео 5Фото 14 |
Thule Touring M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Touring M
Усі ціни 8 →Бокс Thule Touring M Titan 200 л TH 634200 | 27 999 грн. |
Thule Touring 200 M tytanowy aeroskin 400 L | 21 600 грн. |
Thule Touring 200 M tytanowy aeroskin 400 L | 22 140 грн. |
Thule Touring 200 M tytanowy aeroskin 400 L | 22 680 грн. |
Бокс Thule Touring M (200) Anthracite (TH 634208) | 27 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Touring M Black Glossy - верх: чорний глянсовий, низ: чорний
- Touring M Titan Aeroskin - верх: сірий матовий, низ: чорний
Модификації Thule Touring M
Ціни на Thule Touring M |
---|---|---|---|---|
Thule Touring Sport | від 16 560 грн. | 5 пропозицій | ||
Thule Touring M | від 21 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Thule Touring L | від 23 200 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →