Рюкзак Tigernu T-B3319 25 л
Відео 2Фото 9 |
Tigernu T-B3319 |
|
USB-інтерфейс. TSA-замок в комплекті. Потайна кишеня для цінних речей на спинці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tigernu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tigernu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tigernu T-B3319 25 л
Tigernu T-B3319 15.6" black | 1 965 грн. |
Рюкзак міський Tigernu T-B3319 чорний | 1 550 грн. |
Tigernu T-B3319 15.6" Light grey (Coffee) | 1 965 грн. |
Tigernu T-B3319 USB 15.6" Silver grey | 1 965 грн. |
Рюкзак міський Tigernu T-B3319 сірий | 1 550 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →