Рюкзак Tigernu T-B3516
Відео 1Фото 4 |
Tigernu T-B3516 |
|
Захист від несанкціонованого відкриття блискавки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tigernu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tigernu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tigernu T-B3516
Tigernu Т-В3516 USB Grey | 1 895 грн. |
Рюкзак міський Tigernu T-B3516 для ноутбука 15.6" з USB об'єм 22л. Темно-с | 1 699 грн. |
Tigernu Т-В3516 USB Black Grey | 1 895 грн. |
Рюкзак міський Tigernu T-B3516 Gray для ноутбука 15.6" з USB об'єм 22л. (к | 1 699 грн. |
Рюкзак міський Tigernu T-B3516 чорний | 1 550 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →