Бойлер Tiki Prime 100 V9
Tiki Prime 100 V9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiki Prime 100 V9
Усі ціни 56 →Tiki Tiki TG 100 N Prime 100 V9 | 7 199 грн. |
Водонагрівач TIKI TG100NPrime100V9 | 5 790 грн. |
Бойлер TIKI TG100NPrime100V9 (TG100NPRIME100V9TIKI) TG100NPRIME100V9TIKI | 7 199 грн. |
Бойлер електричний Tiki TG100N Prime 100V9 700144 | 6 154 грн. |
Водонагрівач Tiki Prime 100V9 | 7 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tiki Prime 100 V9
Ціни на Tiki Prime 100 V9 |
---|---|---|---|---|
Tiki Prime 50 V9 | від 4 890 грн. | 55 пропозицій | ||
Tiki Prime 80 V9 | від 5 390 грн. | 58 пропозицій | ||
Tiki Prime 100 V9 | від 4 572 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →