Терморюкзак Time Eco TE-3025
Відео 1Фото 8 |
Time Eco TE-3025 |
|
Рюкзак складається з одного основного відділення і оснащений бічними сітчастими кишенями для пляшки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Time Eco TE-3025
Усі ціни 27 →Изотермическая сумка-рюкзак Time Eco TE-3025 25 л 4820211100339BLUE | 549 грн. |
Терморюкзак Time Eco TE-3025 Blue (4820211100339BLUE) 953939 | 533 грн. |
Терморюкзак Time Eco TE-3025 25 л (4820211100339WPRINT) | 550 грн. |
Терморюкзак Time Eco TE-3025, 25 л (4820211100339WPRINT) | 549 грн. |
Термосумка Time Eco TE-3025 25 л Синий (4820211100339BLUE) 4820211100339BL | 556 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →