Кавомолка Timemore Chestnut C3
Відео 3Фото 10 |
Timemore Chestnut C3 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Timemore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Timemore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Timemore Chestnut C3
Усі ціни 11 →Кофемолка ручная Timemore Chestnut C3 Black | 2 839 грн. |
Ручна кавомолка Timemore Chestnut C3 Grinding core S2C660 Matt Black | 2 749 грн. |
Кавомолка ручна Timemore Chestnut C3 ESP Grinder Black | 3 530 грн. |
Кавомолка ручна Timemore Chestnut C3 Grinder Black | 3 100 грн. |
Ручна кавомолка Timemore Chestnut C3 Чорна | 3 100 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →