Пилосос
Tineco Floor One S3 Extreme (FW050700DE)
Відео 1Фото 11 |
Tineco Floor One S3 Extreme |
|
Автоматичне регулювання потужності. Зарядна станція із системою самоочищення ролика.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tineco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tineco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tineco Floor One S3 Extreme
Усі ціни 20 →Пилосос Tineco Floor One S3 Extreme FW050700DE | 17 799 грн. |
Tineco Tineco FW050700DE | 18 999 грн. |
Аккумуляторный пылесос Tineco Floor One S3 Extreme ручной, моющий (FW05070 | 18 999 грн. |
Акумуляторний миючий пилосос Tineco Floor One S3 Extreme (FW050700DE) FW05 | 18 999 грн. |
Пылесос аккумуляторный моющий Tineco Floor One S3 Extreme | 18 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →