Пилосос
Tineco Pure One S15 Flex
Відео 2Фото 13 |
Tineco Pure One S15 Flex |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tineco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tineco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tineco Pure One S15 Flex
Усі ціни 20 →Пилосос Tineco Pure One S15 Flex Ex (White) VS154000EU | 19 459 грн. |
Tineco Tineco VS154000EU | 20 999 грн. |
Аккумуляторный пылесос Tineco PURE ONE S15 Flex Ex ручной, моющий (VS15400 | 20 999 грн. |
Вертикальний пилосос Tineco PURE ONE S15 Flex Ex (VS154000EU) | 20 599 грн. |
Акумуляторний пилосос Tineco Pure One S15 Flex Ex (VS154000EU) VS154000EU | 20 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →