Ручний відпарювач Tobi Steam Brush
Відео 6 |
Tobi Steam Brush незнімний бак |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tobi Steam Brush
Усі ціни 13 →Ручний відпарювач для одягу TOBI Steam Brush парова праска щітка-праска 32 | 499 грн. |
Ручний відпарювач Tobi Steam Brush TB30 | 900 грн. |
Ручний відпарювач Tobi Steam Brush для одягу білий (33-4-Tobi) | 574 грн. |
Ручной паровой отпариватель для одежды Steam Brush Паровая щетка-утюг Белы | 588 грн. |
Ручно відпарювач для одягу Tobi Steam Brush паровий качюг щітка-утюг | 399 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →