Кухонний ніж Tojiro Pro F-889
Tojiro Pro F-889 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Pro F-889
Усі ціни 9 →Кухонний Шеф ніж 210 мм Tojiro PRO (F-889) | 5 299 грн. |
Кухонний Шеф ніж 210 мм Tojiro Pro (F-889) | 4 499 грн. |
Кухонный Шеф нож 210 мм Tojiro PRO (F-889) F-889 | 4 499 грн. |
Кухонний Шеф ніж 210 мм Tojiro PRO (F-889) | 4 488 грн. |
Ніж шеф-кухаря Tojiro PRO DP 3Layered by VG10 Chef (F-889) | 4 499 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →