Кухонний ніж SAMURA Sultan SU-0085D
Фото 6 |
SAMURA Sultan SU-0085D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Sultan SU-0085D
Усі ціни 10 →Ніж кухонний Пчак Samura Sultan 164 мм (SU-0085DB) | 3 899 грн. |
Нож кухонный Шеф 164 мм Samura Sultan (SU-0085DB) SU-0085DB | 3 899 грн. |
Ніж кухарський Samura Sultan SU-0085DB | 3 899 грн. |
Нож кухонный Шеф 164 мм Samura Sultan (SU-0085DB) SU-0085DB | 3 899 грн. |
Ніж кухонний ШЕФ, 164 ММ, SAMURA "SULTAN" (SU-0085DB) black | 3 899 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації SAMURA Sultan SU-0085D
Ціни на SAMURA Sultan SU-0085D |
---|---|---|---|---|
SAMURA Sultan SU-0085DBW | від 3 704 грн. | 9 пропозицій | ||
SAMURA Sultan SU-0085DBR | від 3 704 грн. | 9 пропозицій | ||
SAMURA Sultan SU-0085D | від 3 704 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →