Кухонний ніж Arcos Riviera 233800
Arcos Riviera 233800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera 233800
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Riviera поварской 300 мм (233800) 233800 | 3 831 грн. |
Кухонний ніж Arcos Riviera поварський 300 мм (233800) 233800 | 4 241 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Riviera поварський 300 мм (233800) 233800 | 4 241 грн. |
Ніж кухонний Arcos Riviera Black шеф 300 мм (233800) | 4 242 грн. |
Ніж кухарський чорний L 300 мм серія Riviera Arcos FD-233800 | 5 090 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →