Кухонний ніж Victorinox Wood 5.2060.20
Victorinox Wood 5.2060.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.2060.20
Усі ціни 13 →Шеф-нож Victorinox SwissClassic 20 см в подарочной упаковке 5.2060.20G | 4 483 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Wood Carving 20см з дерев. ручкою (52060.20G) | 4 257 грн. |
Кухонный нож Victorinox Wood Carving 20см с дерев. ручкой (52060.20G) | 4 258 грн. |
Нож кухонный Victorinox Wood Carving 20 см 5.2060.20G | 4 483 грн. |
Кухонный нож Victorinox Rosewood Carving 5.2060.20G | 3 674 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →