Кухонний ніж Tojiro Pro DP F-896
Tojiro Pro DP F-896 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Pro DP F-896
Усі ціни 11 →Ніж кухонний для тонкої нарізки 210 мм Tojiro PRO (F-896) | 4 999 грн. |
Ніж кухонний для тонкої нарізки 210 мм Tojiro Pro (F-896) | 5 199 грн. |
Ніж кухонний для тонкої нарізки 210 мм Tojiro PRO (F-896) | 5 186 грн. |
Нож кухонный для тонкой нарезки 210 мм Tojiro PRO (F-896) F-896 | 5 199 грн. |
Ніж обробний Tojiro PRO (F-896) | 5 199 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →