Молоток Tolsen 25031
Tolsen 25031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 25031
Усі ціни 10 →Молоток Tolsen з цвяходером 31 мм 560 г (25031) 25031 | 302 грн. |
Tolsen Молоток Tolsen з цвяходером 31 мм 560 г (25031) 25031 | 302 грн. |
Молоток-цвяходер Tolsen 0,56кг (25031) 25031 | 314 грн. |
Молоток столярний Tolsen з цвяходером 560 г (25031) | 272 грн. |
Молоток Tolsen із гвоздодером 31 мм 560 г (25031) | 378 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tolsen 25031
Ціни на Tolsen 25031 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 25028 | від 175 грн. | 4 пропозиції | ||
Tolsen 25030 | від 252 грн. | 7 пропозицій | ||
Tolsen 25031 | від 272 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →