Молоток Tolsen 25030
Tolsen 25030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 25030
Усі ціни 7 →Молоток Tolsen з цвяходером 450 г 29 мм (16 oz) скловолокно (25030) 25030 | 280 грн. |
Tolsen Молоток Tolsen з цвяходером 450 г 29 мм (16 oz) скловолокно (25030) | 280 грн. |
Молоток Tolsen 450 г 29 мм з прямим цвяходером(6933528725107) | 252 грн. |
Молоток-цвяходер Tolsen 450г (25030) | 280 грн. |
Молоток із цвяходером 450 г 29 мм TOLSEN 25030 | 290 грн. |
Молоток-цвяходер Tolsen 0,45 кг (25030) | 346 грн. |
Молоток Tolsen з гвоздодером 450 г 29 мм (16 oz) скловолокно (25030) | 308 грн. |
Модификації Tolsen 25030
Ціни на Tolsen 25030 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 25028 | від 175 грн. | 4 пропозиції | ||
Tolsen 25030 | від 252 грн. | 7 пропозицій | ||
Tolsen 25031 | від 272 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →