Сокира Tolsen 25254 0.8 кг
Tolsen 25254 0.6 кг 0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 25254 0.8 кг
Усі ціни 7 →Топор Tolsen 800 г деревянная ручка (25254) 25254 | 573 грн. |
Сокира Tolsen 800 г дерев'яна ручка (25254) 25254 | 451 грн. |
Сокира TOLSEN 800 г деревяна рукоятка (25254) | 451 грн. |
Tolsen Сокира Tolsen 800 г дерев'яна ручка (25254) 25254 | 451 грн. |
Сокира Tolsen 0,8кг (25254) 25254 | 480 грн. |
Сокира Tolsen з дерев'яною ручкою 800 г (25254) | 451 грн. |
Сокира Tolsen 800 г дерев'яна ручка (25254) | 681 грн. |
Модификації Tolsen 25254
Ціни на Tolsen 25254 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 25253 0.6 кг | від 328 грн. | 7 пропозицій | ||
Tolsen 25254 0.8 кг | від 451 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →