Шліфувальна машина Tolsen T-200 (79561)
Фото 3 |
Tolsen T-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-200
Усі ціни 15 →Орбітальна шліфувальна машина Толсен (потужність 200 Вт) Т-200 79561 | 868 грн. |
Вибрационная шлифмашина Tolsen Т-200 (79561) | 871 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Tolsen Т-200 79561 | 986 грн. |
Шліфувальна машина орбітальна Tolsen Т-200 (79561) | 1 021 грн. |
Орбітальна шліфувальна машина Tolsen Т-200 (79561) | 868 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →