Шліфувальна машина Tolsen T-220 (79563)
Tolsen T-220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-220
Усі ціни 18 →Шлифмашина вибрационная Tolsen Т-220 (79563) | 1 153 грн. |
Шліфмашина вібраційна Tolsen Т-220 (79563) | 1 157 грн. |
Шліфмашина вібраційна Tolsen Т-220 79563 | 972 грн. |
Шліфмашина вібраційна Tolsen (потужність 220Вт) Т-220 (79563) | 1 157 грн. |
Шліфувальна машина Tolsen Т-220 (79563) | 1 294 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →