від 520 грн.пляшечка, 2 шт, 260 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 420 грн.соска, 2 шт, силікон, вік: 6m+, форма: кругла, широка, швидкість потоку: швидка
від 520 грн.пляшечка, 2 шт, 340 мл, від 3 місяців, соска силікон, повільний потік
від 215 грн.соска, для густих напоїв, 2 шт, силікон, вік: 6m+, форма: кругла, широка
від 550 грн.пляшечка, 2 шт, 260 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 420 грн.соска, 2 шт, силікон, вік: 3m+, форма: кругла, широка, швидкість потоку: середня
від 255 грн.пляшечка, 150 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 420 грн.соска, 2 шт, силікон, вік: 3m+, форма: кругла, широка, швидкість потоку: середня
від 510 грн.пляшечка, 250 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 310 грн.пляшечка, 260 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 543 грн.пляшечка, 340 мл, від 3 місяців, соска силікон, повільний потік
від 320 грн.пляшечка, антиколікова, 150 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 550 грн.пляшечка, 2 шт, 260 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік
від 620 грн.пляшечка, антиколікова, 2 шт, 260 мл, для новонароджених, соска силікон, повільний потік