Соска Philips Avent SCY966/02
Фото 4 |
Philips Avent SCY966/02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCY966/02
Усі ціни 9 →Соска Philips AVENT Natural силіконова, Природний потік, 6 міс+, 2 ш (SCY9 | 379 грн. |
Philips Avent Natural Response Flow 6 присоска для пляшки 6 m+ Thick Feed | 295 грн. |
Соска Philips Avent силіконова Natural Природний Потік, 6м+., 2 шт, для гу | 379 грн. |
Philips AVENT Natural Природний потік для густої їжі, 6 міс+, 2 шт. (SCY96 | 325 грн. |
Philips AVENT Соска Philips AVENT Natural силіконова, Природний потік, 6 м | 379 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →