Велоліхтар Topeak HeadLux 450 USB
Відео 1Фото 6 |
Topeak HeadLux 450 USB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topeak HeadLux 450 USB
Фара пер.діод. Topeak HeadLux (450 USB чорний) TMS089B | 2 200 грн. |
Фара Topeak HeadLux 450 USB, 450 lumens, USB rechargeable light, aluminum | 2 200 грн. |
Фара Topeak HeadLux 450 USB TMS089B | 2 200 грн. |
Фара пер.діод. Topeak HeadLux (450 USB чорний) TMS089B | 2 200 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →