Набір інструментів TOPTUL GCAD4303
TOPTUL GCAD4303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAD4303
Набір інструменту Toptul 43шт (GCAD4303) | 5 451 грн. |
Комбинированный набор инструментов TOPTUL 1/2 (дюйм+метр.) 43ед. GCAD4303 | 5 451 грн. |
Комбинированный набор инструментов TOPTUL 1/2" (дюйм+метр.) 43ед. GCAD4303 | 5 451 грн. |
Набір інструменту 1/2" (дюйм+метр.) 43ед. TOPTUL GCAD4303 | 5 451 грн. |
Набір інструменту 1/2 43од. TOPTUL GCAD4303 | 5 451 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GCAD4303:
- Розміри:
- Торцеві головки
- 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 30, 32 мм
- 3/8, 7/16, 1/2, 9/16, 5/8, 11/16, 3/4, 13/16, 7/8, 15/16, 1, 1-1/16, 1-1/8, 1-1/4"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →