Набір інструментів TOPTUL GCAI130T0
Відео 3 |
TOPTUL GCAI130T0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAI130T0
Усі ціни 19 →Набор инструмента Toptul 1/4",1/2" 130ед. 6PT (GCAI130T) | 14 215 грн. |
Набір інструментів Toptul GCAI130T 130шт | 14 199 грн. |
Набір інструментів TOPTUL 130шт (GCAI130T) | 14 215 грн. |
Набір ІНСТРУМЕНТІВ комбінований Toptul 1/4 "& 1/2", 6-32мм, 130ед. GCAI130 | 14 215 грн. |
Набір інструментів Toptul професійний 1/4",1/2", ключі 6-32мм 130 од. (GCA | 14 215 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →