Набір інструментів TOPTUL GPAQ1001
TOPTUL GPAQ1001
Загальна кількість одиниць
10 шт.
Вибивач
4 шт.
Бородок (пробійник)
2 шт.
Кернер
/ 4 шт. /
Зберігання інструменту
чохол / сумка
Дата додавання на E-Katalog
січень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Купити TOPTUL GPAQ1001
Набір інструментів Toptul добійників і кернів, 10шт., чохол (GPAQ1001) GPAQ1001
+ 41 балів ITbox, Призначення - домашні (універсальні), кількість інструментів - 10 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Набор выколоток и керн Toptul 10шт (GPAQ1001)
  • Розміри:
  • — 3х130 мм
  • — 4х150 мм
  • — 5х160 мм
  • — 6х180 мм
  • — 3х120 мм
  • — 6х160 мм
  • — 3х100 мм
  • — 4х120 мм