Домкрат Torin T83502
Torin T83502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torin T83502
Усі ціни 11 →Домкрат гидравлический подкатной профессиональный Torin 3,5т (T83502) | 7 190 грн. |
Домкрат Torin професійний 3,5т з педаллю 145-500 мм (T83502) T83502 | 7 190 грн. |
Профессиональный домкрат 3,5т с педалью 145-500 мм TORIN T83502 | 6 831 грн. |
Домкрат підкатний професійний TORIN H=145/490, 3,5т (T83502) T83502 | 7 603 грн. |
TORIN T83502 | 7 680 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →