Очищувач повітря Toshiba CAF-X83XPL
Відео 1Фото 9 |
Toshiba CAF-X83XPL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba CAF-X83XPL
Усі ціни 6 →Воздухоочиститель Toshiba CAF X83XPL | 10 041 грн. |
Зволожувач (очищувач) повітря Toshiba CAF-X83XPL | 6 888 грн. |
Toshiba CAF-X83XPL | 9 594 грн. |
Toshiba CAF-X83XPL | 7 056 грн. |
Очищувач повітря Toshiba CAF X83XPL | 9 240 грн. |
Очисник повітря Toshiba CAF-X83XPL | 14 500 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості очищувача повітря Toshiba CAF-X83XPL:
- колеса для переміщення
- датчик освітленості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →