Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB310EK3AA 1 ТБ
Відео 4Фото 8 |
Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB310EK3AA 1 ТБ 500 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB310EK3AA 1 ТБ
Усі ціни 11 →Жесткий диск Toshiba Canvio Basics 1TB Black (HDTB510EK3AA) HDTB510EK3AA | 2 084 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 1TB 2.5" USB 3.2 Black (HDTB | 2 349 грн. |
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.2 Black (HDTB510EK3AA) CanvioBasics1TBUSB3 | 2 169 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics 1TB HDTB510EK3AAP 2.5"" USB | 2 203 грн. |
Toshiba Canvio Basics 1TB 2.5" USB 3.2 Black (HDTB510EK3AA) HDTB510EK3AA | 2 144 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB310EK3AA
Ціни на Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB310EK3AA |
---|---|---|---|---|
Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB305EK3AA 500 ГБ | від 1 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba Canvio Basics 2.5" HDTB310EK3AA 1 ТБ | від 2 084 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →