Жорсткий диск Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 ТБ CMR
Відео 30 |
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 ТБ CMR |
|
Одна з молодших моделей внутрішніх жорстких дисків форм-фактора 3.5" з лінійки споживчих HDD-накопичувачів Toshiba P300, що включає в себе моделі об'ємом від 500 Гб до 6 Тб. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання у складі багатоцільових домашніх, офісних і геймерських конфігурацій. Ємності, що дорівнює 1 Тб, буде цілком достатньо для зберігання широкого кола робочих проєктів, помірних обсягів медіаконтенту SD/HD/UHD-роздільної здатності і набору дистрибутивів ПЗ.
Може використовуватися в якості системного накопичувача ПК, працювати у складі RAID-масивів або у парі з більш продуктивним SSD-диском. В останньому випадку може використовуватися в складі робочих станцій початкового рівня, експлуатація яких не передбачає важкого навантаження на підсистему зберігання даних. Жорсткий диск Toshiba P300 HDWD110EZSTA показує значну швидкість послідовного читання/запису (до 195 Мбайт/с) і має достатній об'єм кеш-пам'яті (64 Мб).
Усередині цієї моделі знаходиться одна магнітна пластина високої ємності і пара головок читання/запису. Завдяки високій швидкості обертання 7200 об/хв, показує низькі затримки доступу до даних. Демонструє невисоке енергоспоживання (всього 3,7 Вт в режимі очікування), не потребує окремої системи активного охолодження. Підключається до порту SATA3, який зворотно сумісний з SATA/SATA2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 ТБ CMR
Усі ціни 72 →Жесткий диск 3.5" 1TB TOSHIBA (HDWD110UZSVA) | 2 414 грн. |
Жорсткий диск TOSHIBA P300 1TB 7200rpm 64MB 3.5' SATA III (HDWD110UZSVA) H | 2 039 грн. |
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Toshiba P300 7200rpm 64MB (HDWD110UZSVA) HDWD11 | 2 038 грн. |
Жорсткий диск 3.5" Toshiba P300 1TB SATA 64MB (HDWD110UZSVA) | 1 939 грн. |
Жесткий диск Toshiba P300 1.0TB 7200rpm 64MB (HDWD110UZSVA) HDWD110UZSVA | 1 971 грн. |
10 4 5 9 |
Користуюсь 11 місяців, з 9-го місяця почалися дрібні проблеми (почав повільно провантажувати файли, які вже давно на ньому зберігаються). З 10-го місяця проблеми з HDD почали тільки збільшуватися, став більш гучним, при збереженні файлів від 2гб вони стали ламатися (не відкриватися), доводиться видаляти і завантажувати знову і успішно може вийти тільки з 3-4 спроби. Тепер (на 11 місяці) у всі почали вилітати помилки на рівні системи, з розряду, коли диск завис зависає весь комп'ютер (хоча вся система стоїть на SSD Samsung EVO, коли цей HDD відключав, комп'ютер літав як новий). Прогнав цей HDD через перевірку на биті осередки і потім повний тест, виявилося, що диск на 48% вже зіпсований і кілька десятків помилок. Благо є гарантія 2 роки, віднесу за гарантією днями, сподіваюся повернуть гроші або поміняють на новий. Гарантія 2 роки Один суцільний недолік, все описав вище Дмитрий: користуюся Toshiba HDWD110EZSTA кілька місяців |
вкрай засмучений, брав за порадами блогерів, всі прямо нахвалювали, 1Тб пам'яті... за майже рік не знайшов - Тошиба – одна назва
- Шум, особливо під час запуску - Тріск - Диск заповнений наполовину навіть менше, довго вантажить qwerty qwerty: користуюся Toshiba HDWD110EZSTA кілька місяців |
Взяв цей апарат за гарною знижкою. Перше враження не дуже. Ну, ніби гвинт як гвинт начебто. Після підключення виявився реально галасливим. Так як брав по знижці і спонтанно, то ознайомитися з відгуками не встиг та й пропозиція була не поганою. Відразу прогнав його на біди, все гаразд. З плюсів можу сказати що справді жвавий, претензій до швидкості не маю. Однак у порівнянні з моїм Seagate BarraCuda явно програє, як мінімум, у гучності роботи, за швидкістю приблизно однакові. Непогана ціна, якщо зловити хорошу пропозицію, можна брати. Досить жвавий, немає претензій до швидкості. Звук. Для мене шумний. Алексей О.: користуюся Toshiba HDWD110EZSTA кілька місяців |
Новий бестселер
Toshiba P300 — найдешевший однотерабайтний 3,5-дюймовий жорсткий диск на вітчизняному ринку, що прийшов на зміну моделі Toshiba DT01ACA100, яка поступово йде на пенсію. Являє собою класичний HDD з високою швидкістю обертання 7200 об/хв і інтерфейсом SATA III, зворотно сумісним зі старими материнськими платами SATA і SATA II.
Марафонський забіг
Швидкість послідовного читання і запису великих файлів дорівнює 180 МБ/с на початку диска, тоді як ближче до кінця падає приблизно на третину. Дрібні файли, розкидані по всій поверхні диска, обробляються ще повільніше. Частково усуває цей недолік великий за мірками жорстких дисків 64-МБ кеш з оперативної пам'яті. Але для ще більшого прискорення дискової підсистеми ПК рекомендується регулярно проводити програмну дефрагментацію.
Для економного геймера
Будучи дешевим і при цьому досить швидким, Toshiba P300 відмінно підходить для збирання ігрового ПК початкового рівня. При вкрай обмеженому бюджеті, що не дозволяє розщедритися на окремий SSD, P300 цілком гідно впорається з роллю диска, на який буде встановлена операційна система, і ігри. І навіть його єдиний недолік — відносно високе енергоспоживання — у випадку настільного ПК не можна назвати критичним.
Модификації Toshiba P300 HDWD110EZSTA
Ціни на Toshiba P300 HDWD110EZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba P300 HDWD105EZSTA 500 ГБ CMR | від 740 грн. | 47 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD110EZSTA 1 ТБ CMR | від 1 699 грн. | 73 пропозиції | ||
Toshiba P300 HDWD220EZSTA 2 ТБ SMR | від 2 199 грн. | 116 пропозицій | ||
Toshiba P300 HDWD240UZSVA 4 ТБ SMR | від 3 199 грн. | 54 пропозиції | ||
Toshiba P300 HDWD260EZSTA 6 ТБ SMR | від 4 948 грн. | 48 пропозицій |