Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR
Відео 6 |
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Toshiba S300 HDWT140UZSVA
Ціни на Toshiba S300 HDWT140UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 ТБ SMR | від 2 530 грн. | 25 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR | від 5 662 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 ТБ | від 6 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ | від 8 768 грн. | 14 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 ТБ | від 10 784 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →