Жорсткий диск Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE 14 ТБ
Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE 14 ТБ 12 ТБ14 ТБ |
|
Продуктивний і ємний внутрішній жорсткий диск корпоративного класу з лінійки 3.5" HDD-накопичувачів Toshiba MG07ACA, що включає моделі об'ємом 12 і 14 ТБ. Ці накопичувачі являють собою високоякісні серверні жорсткі диски, конструкція і прошивка яких оптимізована для вирішення завдань тривалого зберігання. масивах з великою кількістю HDD Добре покажуть у масиві сховища рівня великого підприємства або центру обробки даних Використовує класичну технологію магнітного запису CMR, яка забезпечує значну щільність розміщення даних і високу швидкість читання-запису. захист від витоків У ній знаходяться дев'ять пластин, що обертаються зі швидкістю 7200 об / хв. авлюватися у продуктивні робочі станції. При правильно організованому охолодженні може експлуатуватися у режимі 24/7. Заявлений виробником ресурс запису становить 550 ТБ/рік, а час напрацювання на відмову (MTTF) – 2.500.000 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE 14 ТБ
Усі ціни 22 →Жесткий диск для сервера 3.5'' 14TB TOSHIBA (MG07ACA14TE) | 10 398 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Toshiba 14TB MG07ACA14TE | 10 207 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba 14TB MG07ACA14TE | 10 110 грн. |
Жорсткий диск Toshiba MG07ACA14TE | 10 377 грн. |
Жесткий диск для сервера 3.5'' 14tb toshiba (mg07aca14te) | 10 816 грн. |
Модификації Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE
Ціни на Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE |
---|---|---|---|---|
Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA12TE 12 ТБ | від 9 787 грн. | 38 пропозицій | ||
Toshiba MG07ACAxxx MG07ACA14TE 14 ТБ | від 9 867 грн. | 22 пропозиції |