Жорсткий диск Toshiba MG08 MG08SDA600E 6 ТБ SAS
Відео 2 |
Toshiba MG08SDA600E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG08 MG08SDA600E 6 ТБ SAS
Toshiba NEARLINE 6TB SAS 12GBIT/S - Serial Attached SCSI (SAS) - 6,000 GB | 9 680 грн. |
Toshiba NEARLINE 6TB SAS 12GBIT/S - Serial Attached SCSI (SAS) - 6,000 GB | 9 922 грн. |
Toshiba NEARLINE 6TB SAS 12GBIT/S - Serial Attached SCSI (SAS) - 6,000 GB | 10 164 грн. |
Відеоогляди
Модификації Toshiba MG08 MG08SDA600E
Ціни на Toshiba MG08 MG08SDA600E |
---|---|---|---|---|
Toshiba MG08 MG08ADA400E 4 ТБ | від 6 014 грн. | 23 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08SDA600E 6 ТБ SAS | від 9 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08ADA600E 6 ТБ SATA | від 7 067 грн. | 21 пропозиція | ||
Toshiba MG08 MG08SDA800E 8 ТБ SAS | від 10 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08ADA800E 8 ТБ SATA | від 7 662 грн. | 26 пропозицій | ||
Toshiba MG08 MG08SCA16TE 16 ТБ SAS 512e | від 15 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08ACA16TE 16 ТБ SATA 512e | від 11 533 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →