Жорсткий диск Toshiba MG08 MG08ADA600E 6 ТБ SATA
Відео 2 |
Toshiba MG08 MG08ADA600E 6 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG08 MG08ADA600E 6 ТБ SATA
Усі ціни 29 →Жесткий диск 3.5" 6TB Toshiba (MG08ADA600E) | 7 534 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Toshiba MG08 6 Tb (MG08ADA600E) | 7 365 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba MG08 6 Tb (MG08ADA600E) | 7 296 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA MG08 6TB SATA/256MB (MG08ADA600E) | 7 319 грн. |
Жесткий диск 3.5" 6tb Toshiba (mg08ada600e) | 7 720 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Toshiba MG08 MG08ADA600E
Ціни на Toshiba MG08 MG08ADA600E |
---|---|---|---|---|
Toshiba MG08 MG08ADA400E 4 ТБ | від 6 006 грн. | 26 пропозицій | ||
Toshiba MG08 MG08SDA600E 6 ТБ SAS | від 9 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08ADA600E 6 ТБ SATA | від 7 067 грн. | 29 пропозицій | ||
Toshiba MG08 MG08SDA800E 8 ТБ SAS | від 10 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08ADA800E 8 ТБ SATA | від 8 198 грн. | 28 пропозицій | ||
Toshiba MG08 MG08SCA16TE 16 ТБ SAS 512e | від 15 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba MG08 MG08ACA16TE 16 ТБ SATA 512e | від 11 533 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →