Моторне мастило Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 1 л (08880-80846)
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyota.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 1 л
Усі ціни 21 →Toyota Motor Oil 5W-30 (1л) | 541 грн. |
Моторное масло TOYOTA ENGINE OIL Fuel Economy 5W-30 (1л.) 0888080846 | 302 грн. |
Олива моторна синтетична TOYOTA ENGINE OIL SL 5W-30, 1л (0888080846) 08880 | 287 грн. |
Моторна олива Toyota Motor 5W30 FE, 1л (7164) 7164 | 399 грн. |
Toyota Motor Oil 5W-30 (1л) | 538 грн. |
ще 16 пропозицій
anonim
4 березня 2015, 15:46
Кто сталкивался с подделками? #
Сейчас на это масло куча подделок, ребята будьте осторожны.
Фото подделок
http://s018.radikal.ru/i502/1503/43/f1398fb3ac58.jpg
http://s011.radikal.ru/i317/1503/39/9529648f1709.jpg
http://s018.radikal.ru/i525/1503/76/49dab96d2023.jpg
Фото подделок
http://s018.radikal.ru/i502/1503/43/f139
http://s011.radikal.ru/i317/1503/39/
http://s018.radikal.ru/i525/1503
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30
Ціни на Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 1 л | від 287 грн. | 21 пропозиція | ||
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л | від 1 215 грн. | 34 пропозиції | ||
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 208 л | від 76 519 грн. | 1 пропозиція |