Корм для собак Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck 3 кг
Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck 3 kg 3 кг12 кг |
|
Адаптована формула, що містить цілісні злаки, пребіотики та концентрат ананасу, покращує травлення. До складу входить єдине джерело тваринного білка (качка), яке є альтернативою найбільш поширеним білкам.
Не містить інгредієнтів, які містять глютен.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trainer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trainer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck 3 кг
Монопротеїновий сухий корм для собак схильних до алергії Natural Trainer D | 1 014 грн. |
Корм Natural Trainer Sensitive Adult Medium&Maxi With Duck сухий з качкою | 1 149 грн. |
Сухий корм для собак Trainer Natural Dog Sensitive Adult Medium&Maxi With | 1 193 грн. |
Сухий корм Trainer Natural Sensitive Adult Medium&Maxi With Duck 3 кг (805 | 1 277 грн. |
Преимущества корма:
- забота о суставах
- поддержка жизненных сил
- поддержка здорового пищеварения
- без глютена
Модификації Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck
Ціни на Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck |
---|---|---|---|---|
Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck 3 кг | від 1 014 грн. | 4 пропозиції | ||
Trainer Natural Sensitive Adult Med/Max Duck 12 кг | від 3 533 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →