Точило для ножів Tramontina Profissional Master 24640/180
Tramontina Profissional Master 24640/180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24640/180
Усі ціни 11 →Мусат Tramontina Profissional Master 245мм (24640/180) | 1 787 грн. |
Мусат Tramontina Profissional Master 245мм (24640/180) | 1 787 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER мусат 245мм рифл. инд.бл (24640/180) 24 | 1 352 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER мусат 245мм рифл. инд.бл (24640/180) 24640/ | 1 881 грн. |
Мусат Tramontina Profissional Master 245 мм (24640/180) 24640/180 | 1 407 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →