Точило для ножів Tramontina Century 24017/010
Відео 1Фото 2 |
Tramontina Century 24017/010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century 24017/010
Усі ціни 6 →Мусат Tramontina Century 25 см черный (24017/010) | 1 284 грн. |
Мусат Tramontina Century 25 см чорний (24017/010) | 1 284 грн. |
TRAMONTINA Century (24017/010) 24017/010 | 1 249 грн. |
Tramontina Century (24017/010) Century(24017/010) | 1 215 грн. |
Мусат Tramontina Century 25 см чорний (24017/010) | 1 351 грн. |
Мусат Tramontina Century 255 мм (24017/010) | 1 394 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →