Точило для ножів Tramontina Profio 24038/000
Фото 8 |
Tramontina Profio 24038/000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profio 24038/000
Усі ціни 9 →Точило для ножів Tramontina Profio із системою протиковзання (24038/000) | 391 грн. |
Точило для ножів Tramontina Profio із системою протиковзання (24038/000) | 513 грн. |
Точило для ножей Tramontina Profio с системой противоскольжения (24038/000 | 513 грн. |
Точилка для ножей с системой пр.отивскольжения TRAMONTINA PROFIO (24038/00 | 478 грн. |
Tramontina Profio (24038/000) Profio(24038/000) | 429 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →