Точило для ножів Tramontina Master 24641/188
Tramontina Master 24641/188 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Master 24641/188
Усі ціни 18 →Ніж мусат Tramontina Profissional Master, 20,3 см (508066) | 747 грн. |
Мусат Tramontina Profissional Master 203мм (24641/188) | 896 грн. |
Мусат точило Tramontina Master 20 см 24641/188 | 943 грн. |
Нож TRAMONTINA MASTER точилка /20 см (24641/188) 24641/188 | 811 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →