Точило для ножів Tramontina Ultracorte 24641/108
Tramontina Ultracorte 24641/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 24641/108
Усі ціни 13 →Мусат Tramontina Ultracorrte, 20,3 см, чорний (24641/108) | 802 грн. |
Мусат Tramontina Ultracorte 20.3 см (24641/108) | 869 грн. |
Мусат в инд. упаковке Tramontina Ultracorte 20,3 см 24641/108 | 943 грн. |
Мусат Tramontina Ultracorte 24641/108 (6188955) | 943 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →