Точило для ножів Tramontina Profio 24031/000
Фото 3 |
Tramontina Profio 24031/000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profio 24031/000
Усі ціни 12 →Точилка для ножів Tramontina Profio з алмазним напиленням (6188948) | 1 743 грн. |
Точилка Tramontina (24031/000) | 2 167 грн. |
Точилка для ножей Tramontina 24031/000 | 2 278 грн. |
Кух.прибор tramontina точилка алмазное напыление (24031/000) | 1 667 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →