Кишеня для накопичувача Transcend StoreJet 25S3 TS0GSJ25S3
Відео 2Фото 3 |
Transcend StoreJet 25S3 TS0GSJ25S3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend StoreJet 25S3 TS0GSJ25S3
Transcend 2.5'' HDD/SSD Transcend USB 3.0 Aluminum (TS0GSJ25S3) 2.5\'\'HDD | 729 грн. |
Зовнішня кишеня Transcend StoreJet 25S3 для 2.5" HDD/SSD USB 3.1 Aluminum | 816 грн. |
Зовнішня кишеня Transcend StoreJet 25S3 для HDD/SSD 2.5" SATA to USB 3.0 A | 849 грн. |
Кишеня зовнішня Transcend TS0GSJ25S3 | 989 грн. |
Ціна/якість, 3 роки гарантії, швидкий, зручний. Я не знайшов нічого. Denis Feer: користуюся Transcend StoreJet 25S3 TS0GSJ25S3 кілька місяців |
Відмінна кишеня. Придбав другий, перший брав два роки тому. Використовую постійно і він жодного разу не підводив. Металічний корпус. Диск встановлюється та знімається елементарно, для цього потрібна тільки хрестова викрутка, бажано магнітна. Інтерфейс USB 3.1, але можна підключити до USB 2.0. Встановлював HDD та SSD. Через OTG перехідник підключається до смартфона передачі файлів, фото, відео. Диски форматував у exFAT так як NTFS смартфон не бачить, а FAT32 не підтримує файли розміром більше 4GB. Спочатку вимикався в режимі простою. Виявилося, потрібно було заборонити тимчасове відключення USB-порту в планах електроживлення. Алюмінієвий корпус, компактність, висока якість виконання деталей, відсутність люфтів, USB 3.1 немає Денис: користуюся Transcend StoreJet 25S3 TS0GSJ25S3 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
У планах, я хочу взяти 1 Тб Жорсткий диск 2.5, для портативного перенесення даних і це буде нехай трохи дорожче, порівняно з зовнішніми жорсткими дисками, але надійно, якість, місце 2-3 Гарантії, можна знайти 5 років гарантії жорсткі диски.
Ще ти знаєш, що в тебе стоїть, а не як із зовнішніми жорстоким диском, як пощастить.
У звичайних жорсткому диску 2.5 64 мб буфера, або в деяких 128 мб буфера, коли у зовнішнього всі 8 мб буфера, і це сум.
Рекомендую до покупки.