Сумка дорожня Travelite Kick Off Travel Bag L
Фото 11 |
Travelite Kick Off Travel Bag L |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Купити Travelite Kick Off Travel Bag L
Усі ціни 22 →Дорожная сумка Travelite Kick Off 69 73 л TL006915-04 | 2 553 грн. |
Travelite TL006915-10 | 2 659 грн. |
Дорожня сумка Travelite Kick OFF 69 L 73 л Red (TL006915-10) | 2 553 грн. |
Сумка дорожная Travelite Kick OFF 69 L 73 л Petrol (TL006915-22) TL006915- | 2 277 грн. |
Дорожня сумка Travelite Kick OFF 69 L 73 л Dark Antracite (TL006915-04) TL | 2 553 грн. |
Підвищена мобільність
Компактна сумка серії Kick Off від німецького бренду Travelite відрізняється підвищеною мобільністю за рахунок збалансованих розмірів 60x36x34 см та невеликої ваги 0.9 кг. Її місткості (об'єм 73 л) вистачить будь-якому спортсмену, а наявність додаткових зовнішніх відділень з боків дозволить відокремити форму після тренувань від внутрішнього основного вмісту. Закруглені форми та м'який каркас покращують мобільність, виключаючи дискомфорт від зіткнення з тілом під час швидкої ходьби. Матеріал виготовлення - поліестер, що відрізняється еластичністю, водостійкістю та міцністю на розрив. Сумка без проблем витримує перевезення у багажному відділенні автобуса чи літака.
Максимум комфорту
Основна ручка складається із двох лямок, які з'єднуються разом за допомогою м'якого фіксатора на липучці для комфортного переміщення однією рукою. Також передбачено плечовий ремінь з пересувною накладкою, що перешкоджає порушенню циркуляції крові у відповідній ділянці. Виробник використовує блискавки з подвійними собачками, які можна поєднувати з навісними замками для захисту від крадіжки під час переїздів або тренування.
Модификації Travelite Kick Off Travel Bag L
Ціни на Travelite Kick Off Travel Bag L |
---|---|---|---|---|
Travelite Kick Off Travel Bag S | від 1 719 грн. | 21 пропозиція | ||
Travelite Kick Off Travel Bag M | від 1 944 грн. | 21 пропозиція | ||
Travelite Kick Off Travel Bag L | від 2 228 грн. | 22 пропозиції | ||
Travelite Kick Off Travel Bag XL | від 2 807 грн. | 20 пропозицій |