Валіза Travelite Vector S
Фото 6 |
Travelite Vector S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite Vector S
Чемодан Travelite Vector Anthracite 40 л TL072047-04 | 6 177 грн. |
Чемодан Travelite Vector Coral 40 л TL072047-88 | 6 177 грн. |
Чемодан Travelite Vector Turquoise 40 л TL072047-21 | 6 177 грн. |
Чемодан Travelite VECTOR на 4 колесах 40л Black TL072047-01 | 6 177 грн. |
Модификації Travelite Vector
Ціни на Travelite Vector |
---|---|---|---|---|
Travelite Vector S | від 6 177 грн. | 4 пропозиції | ||
Travelite Vector M | від 7 103 грн. | 4 пропозиції | ||
Travelite Vector L | від 8 120 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →