Валіза Travelite Paklite Mailand Deluxe M
Фото 10 |
Travelite Paklite Mailand Deluxe M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite Paklite Mailand Deluxe M
Чемодан Paklite Mailand Deluxe М Yellow на 4 колесах 73 л TL074248-89 | 6 060 грн. |
Чемодан Paklite Mailand Deluxe М Bright Blue на 4 колесах 73 л TL074248-25 | 6 060 грн. |
Чемодан Paklite Mailand Deluxe М Black на 4 колесах 73 л TL074248-01 | 6 060 грн. |
Модификації Travelite Paklite Mailand Deluxe
Ціни на Travelite Paklite Mailand Deluxe |
---|---|---|---|---|
Travelite Paklite Mailand Deluxe S | від 3 508 грн. | 2 пропозиції | ||
Travelite Paklite Mailand Deluxe M | від 6 060 грн. | 3 пропозиції | ||
Travelite Paklite Mailand Deluxe L | від 6 379 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →