Валіза Travelite City M
Відео 1Фото 12 |
Travelite City M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite City M
Усі ціни 9 →Чемодан на 4 колесах Travelite City Red M 78/86 л TL073048-10 | 7 466 грн. |
Travelite TL073048-17 | 7 777 грн. |
Чемодан на колесах Travelite City 78 л TL073048-04 | 7 466 грн. |
Чемодан на колесах Travelite City Black 78 л TL073048-01 | 7 466 грн. |
Чемодан на колесах Travelite City 78 л TL073048-80 | 7 466 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Travelite City
Ціни на Travelite City |
---|---|---|---|---|
Travelite City S | від 6 177 грн. | 9 пропозицій | ||
Travelite City M | від 7 466 грн. | 9 пропозицій | ||
Travelite City L | від 8 034 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →