Валіза Travelite City L
Відео 1Фото 11 |
Travelite City L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite City L
Усі ціни 7 →Чемодан на колесах Travelite City 113 л TL073049-04 | 8 034 грн. |
Travelite TL073049-01 | 8 369 грн. |
Чемодан на колесах Travelite City 113 л TL073049-80 | 8 034 грн. |
Чемодан на колесах Travelite City 113 л TL073049-20 | 8 034 грн. |
Чемодан на 4 колесах Travelite City Red L 113/124 л TL073049-10 | 8 034 грн. |
Travelite TL073049-20 | 8 369 грн. |
Travelite TL073049-80 | 8 369 грн. |
Відеоогляди
Модификації Travelite City
Ціни на Travelite City |
---|---|---|---|---|
Travelite City S | від 6 177 грн. | 9 пропозицій | ||
Travelite City M | від 7 466 грн. | 9 пропозицій | ||
Travelite City L | від 8 034 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →