Валіза Travelite Boja M
Фото 15 |
Travelite Boja M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite Boja M
Чемодан на колесах Travelite Boja 56 л TL091548-25 | 5 945 грн. |
Чемодан на колесах Travelite Boja 56 л TL091548-80 | 5 945 грн. |
Чемодан на колесах Travelite Boja 56 л TL091548-17 | 5 945 грн. |
Чемодан на колесах Travelite Boja 56 л TL091548-04 | 5 945 грн. |
Модификації Travelite Boja
Ціни на Travelite Boja |
---|---|---|---|---|
Travelite Boja S | від 4 294 грн. | 4 пропозиції | ||
Travelite Boja M | від 5 945 грн. | 4 пропозиції | ||
Travelite Boja L | від 6 275 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →