Валіза Travelite Cruise L
Фото 5 |
Travelite Cruise L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite Cruise L
Усі ціни 6 →Чемодан Travelite Cruise White 100 л TL072649-30 | 6 672 грн. |
Чемодан Travelite Cruise Turquoise 100 л TL072649-23 | 6 672 грн. |
Чемодан на колесах Travelite Cruise 100 л TL072649-89 | 6 672 грн. |
Чемодан Travelite CRUISE на 4 колесах L 100л Coral TL072649-88 | 6 672 грн. |
Чемодан на колесах Travelite Cruise 100 л TL072649-04 | 6 672 грн. |
Чемодан Travelite CRUISE на 4 колесах L 100л Bordeaux TL072649-70 | 6 672 грн. |
Модификації Travelite Cruise
Ціни на Travelite Cruise |
---|---|---|---|---|
Travelite Cruise S | від 3 670 грн. | 6 пропозицій | ||
Travelite Cruise M | від 6 338 грн. | 6 пропозицій | ||
Travelite Cruise L | від 6 672 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →