Велосипед Trek FX 3 Disc 2023 frame L
Фото 22 |
Trek FX 3 Disc 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trek FX 3 Disc 2023 frame L
Ціни на Trek FX 3 Disc 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Trek FX 3 Disc 2023 frame L | від 37 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Trek FX 3 Disc 2023 frame M | від 37 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Trek FX 3 Disc 2023 frame S | від 37 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Trek FX 3 Disc 2023 frame XL | від 37 740 грн. | 2 пропозиції |